Urządzanie biura według zasad Feng Shui

Urządzanie biura według zasad Feng Shui
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gabinet to miejsce, w którym przebywająca osoba powinna się czuć dobrze i komfortowo. Dzięki temu wydajność pracy jest większa, można się skupić na najważniejszych zadaniach, a nawet odpocząć po pracy pijąc dobrą kawę. Miejsce pracy, jakim są biura i gabinety, powinny być zaaranżowane w sposób praktyczny oraz estetyczny, do tego muszą mieć dobry klimat i wprawiać w pozytywny nastrój. Pomoże w tym sztuka Feng Shui.

Jak przenieść Feng Shui do gabinetu?

Organizując gabinet, warto postawić na minimalizm oraz na prostotę. Jeśli chodzi o biurka gabinetowe, powinny być solidne i wykonane z naturalnego materiału. Powinny być ustawione naprzeciwko wejścia do pokoju. Za plecami powinna być ściana, a okno po jednej, albo po drugiej stronie. Warto, aby wszystkie dokumenty oraz książki miały swoje ściśle określone miejsce. Zapewni to porządek i ułatwi organizację pracy przy biurku. Do wnętrza można dodać nieco koloru i wprowadzić tam rośliny doniczkowe. Należy też zadbać o oświetlenie, światło główne wiesza się zwykle nad głową, ale dobrze jest zainwestować też w oświetlenie punktowe, które doświetli biurko podczas pracy. Zaleca się zrezygnować z dużej ilości gadżetów, które mogą rozpraszać i wprowadzać nieład do pomieszczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ubierać się na co dzień?
Jak ubierać się na co dzień?
Nasz codzienny ubiór jest bardzo istotny Jak Cię widzą tak Cię piszą. Nikogo nie trzeba przekonywać, że bardzo często to […]
Ostatnie wpisy