Urodzinowe gadżety

Urodzinowe gadżety
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizując urodziny dla rodziny lub przyjaciół, coraz częściej staramy się, by nie była to tylko zwykła posiadówka przy kawie i torcie. Jeżeli szukamy ciekawych pomysłów na organizację przyjęcia, warto zacząć od wystroju domu i wprowadzenia imprezowej atmosfery. Pomogą nam w tym delikatne dekoracje i ozdoby. Zanim zaczniemy ozdabiać nasze mieszkanie, lub wynajętą salę, przygotujmy listę zakupów gadżetów, w które trzeba się wyposażyć.

Dekoracje must have

Nie ma urodzin bez kolorowych balonów i świeczek na torcie. To podstawa każdego przyjęcia i nie możemy o nich zapomnieć. Coraz częściej odchodzimy jednak od tradycji „ile lat, tyle świeczek na torcie”, bowiem nie każdy tort może je pomieścić. Możemy za to zainwestować w świeczki z gotowymi cyframi lub szczególnie uwielbiane przez dzieci fontanny ognia. Obowiązkowym zakupem są także czapeczki party, które każdy z gości założy na głowę, dołączając do wesołego klimatu naszej imprezy. Tego typu gadżety są mile widziane zarówno na urodzinach dla dzieci, jak i zabawach tylko dla dorosłych. Warto też zakupić zakręcone serpentyny czy konfetti.

Podstawa to dobry humor

Żadna impreza urodzinowa nie uda się, bez dobrego nastawienia. Uprzedźmy naszych gości o charakterze urodzin. Chyba, że wiemy, że są osobami rozrywkowymi, przygotujmy im wystrzałową niespodziankę. Jeżeli wśród gości będą także dzieci, zadbajmy o odpowiednie atrakcje również dla nich. Możemy wyposażyć się w artykuły do malowania twarzy i udekorować buzie najmłodszych gości. Przede wszystkim należy jednak pamiętać, by oprócz zakupu niezbędnych gadżetów wyposażyć się w dobre humory i chęć zabawy!
Tekst powstał we współpracy z firmą mydecor.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Usługi transportowe – co zrobić aby przewóz naszych towarów był szybki i bezpieczny?
Usługi transportowe – co zrobić aby przewóz naszych towarów był szybki i bezpieczny?
Czym są usługi transportowe? Usługi transportowe to usługi, które polegają na oferowaniu usług przewozu towarów na znaczną odległość za ustaloną […]
Ostatnie wpisy