Torby z nadrukiem – nowy sposób reklamy?

Torby z nadrukiem – nowy sposób reklamy?
podwazaj-autorytety
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy do promowania swojej oferty produktowej bądź usługowej bardzo często wykorzystują rozmaite gadżety reklamowe. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza bawełniane torby. Wynika to z faktu, że z jednej strony są wyjątkowo funkcjonalne i przydatne na co dzień, z drugiej zaś skutecznie przyciągają wzrok. Pozostałe zalety tego rozwiązania zostaną przedstawione w dalszej części artykułu. 

Zdobywanie konsumentów połączone z dbaniem o środowisko 

Torby z nadrukiem poprzez posiadanie na powierzchni logo, kreatywnego hasła promocyjnego i atrakcyjnej grafiki efektywnie informują potencjalnych klientów o istnieniu danej firmy. Jednocześnie dzięki swojej praktyczności (robienie zakupów, noszenie jedzenia do pracy itp.) nieustannie przypominają użytkownikowi o emocjach, jakie towarzyszyły mu w momencie otrzymania gadżetu. Pojawia się u niego chęć rewanżu, czyli ponownego skorzystania z produktu albo usługi. W ten sposób łatwo budowany jest również pozytywny wizerunek marki w powszechnej świadomości. Zazwyczaj omawiane torby produkowane są z recyklingowej bawełny, co daje możliwość ich wielokrotnego użytku, a tym samym ogranicza zużycie foliowych wersji stanowiących gigantyczne zagrożenie dla przyrody. Dodatkową zaletą jest bardzo niska cena wytworzenia pojedynczej sztuki, wynosząca maksymalnie kilkadziesiąt groszy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trendy obuwnicze na wiosnę 2021
Trendy obuwnicze na wiosnę 2021
Rok 2021 to prawdziwe wyzwanie dla projektantów i producentów butów sportowych i nie tylko. Nowoczesne podejście do klienta, próba połączenia […]
Ostatnie wpisy