Torba podróżna – jaka powinna być?

Torba podróżna – jaka powinna być?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

To jeden z najważniejszych przedmiotów dla podróżnika. Torby podróżne muszą być lekkie i małe, ale muszą być również mocne i niezawodne. Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednią dla siebie torbę podróżną:

Zastanów się, jakim typem podróżnika jesteś

Jeśli wyjeżdżasz tylko na kilka dni, to może nie potrzebujesz ogromnej walizki. Ale jeśli wyjeżdżasz na tydzień lub dłużej, to warto zainwestować w coś większego, co pozwoli Ci spakować wszystko, czego potrzebujesz do jednej torby.

Zastanów się, ile rzeczy będzie Ci potrzebne

Jeśli wybierasz się na narty lub na wycieczkę i musisz zabrać ze sobą cały sprzęt, to prawdopodobnie torba duffel będzie za mała. Jeśli jednak wszystkie ubrania spakujesz do jednej średniej walizki, a pozostałe rzeczy zmieszczą się w innej średniej walizce (wraz z ewentualnymi dodatkami), to torba duffel może się sprawdzić, o ile jest wystarczająco duża, by pomieścić także pozostałe rzeczy.

Zastanów się, czy kółka są potrzebne

Kółka są wygodne, ponieważ sprawiają, że przenoszenie bagażu jest o wiele łatwiejsze niż przenoszenie go ręcznie. Ale kółka oznaczają również, że większy ciężar przenoszony jest na dno torby (zamiast równomiernie rozłożonego na obu końcach), co może powodować problemy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zastosowanie paneli fotowoltaicznych
Zastosowanie paneli fotowoltaicznych
Od kilku lat prawdziwą furorę w naszym kraju robią panele fotowoltaiczne. Są to specjalne ogniwa montowane zazwyczaj na dachach budynków, […]
Ostatnie wpisy