Sprzęty do piekarni – bez czego nie obejdzie się żadna z nich?

Sprzęty do piekarni – bez czego nie obejdzie się żadna z nich?
podwazaj-autorytety
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chleb to produkt spożywczy bardzo chętnie jadany każdego dnia przez wiele osób. Wytwarza się go w piekarni, która powinna być zawsze wyposażona w szereg niezbędnych urządzeń i akcesoriów. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko powolnej obsługi klientów oraz uzyskiwania wyrobów o zbyt słabej jakości. W pierwszej kolejności przyda się porządny piec piekarniczo-cukierniczy, dostępny choćby w ofercie sklepu online, który znajdziemy pod adresem https://ibis.net.pl/sklep/piece-piekarniczo-cukiernicze.

Nie zapomnijmy o wielofunkcyjnym mikserze 

Wspomniany we wstępie piec to główny sprzęt służący do szybkiego wypieku chleba, bułek czy rogalików. Najlepiej sprawdzi się model elektryczny o pojemności pozwalającej na włożenie minimum 15 tac – koniecznie z dotykowym panelem sterowania i precyzyjnym termometrem. Oprócz tego, użyteczny okaże się gastronomiczny mikser planetarny ze stali nierdzewnej przystosowanej do kontaktu z żywnością. Godna polecenia jest zwłaszcza konstrukcja o mocy około 1000 W z dołączoną dzieżą do wyrabiania ciasta, umożliwiającą dodatkowo ubijanie piany oraz mieszanie farszu. W piekarni musi się również znaleźć krajalnica do dzielenia gotowego pieczywa na równe kromki. Nierzadko bowiem klienci dla zaoszczędzenia czasu we własnym domu życzą sobie tak właśnie podany chleb. Oto pozostałe istotne elementy wymagane w omawianym lokalu gastronomicznym: regały i lady do eksponowania wyrobów, mieszarka spiralna, dzielarko-zaokrąglarka do bułek, waga z legalizacją, kasa fiskalna, zestaw wałków, łopatki, szpatułki, pędzelki, tace, wałki, wybieraki, noże, wózki transportowe i zlewozmywak kuchenny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak stworzyć idealny kącik wypoczynkowy?
Jak stworzyć idealny kącik wypoczynkowy?
Każdy z nas zasługuje na chwilę upragnionego wypoczynku. Relaks jest niezbędny do tego, by zachować odpowiedni balans w życiu zawodowym […]
Ostatnie wpisy