Najlepsze przysmaki dla psa

Najlepsze przysmaki dla psa
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Często mówi się, że dom bez psa jest tylko budynkiem. Dopiero w momencie pojawienia się czworonoga rodzina staje się w pełni szczęśliwa. O swojego podopiecznego musimy jednak należycie dbać. Oprócz wystarczającej ilości zabaw i spacerów zapewnijmy mu także prawidłowo zbilansowane posiłki. Oto propozycje przysmaków, którymi możemy wkupić się w łaski pupila i nagradzać go za dobre zachowanie.

Jedzenie, którym można się dzielić

Na początek wyraźnie podkreślmy, że pies nie powinien zjadać pozostałości po obiedzie swojego właściciela. Nasze potrawy mogą mu jedynie zaszkodzić. Jego układ pokarmowy ma zupełnie inne potrzeby. Dlatego też w misce czworonoga, zamiast resztki ziemniaków czy kotleta ze stołu, powinna znaleźć się na przykład karma farmina dla psów dn grain free. Istnieją jednak produkty, którymi bez obaw możemy się z pupilem podzielić. Zaliczają się do nich głównie wybrane warzywa oraz owoce. W ramach przysmaku podopieczny może dostać na przykład kawałek jabłka, gruszki czy surowej marchewki.

Pełnowartościowe smakołyki

Tym, co każdy pies lubi najbardziej, jest jednak mięso. Pupil będzie więc najszczęśliwszy, gdy pomiędzy posiłkami zaproponujemy mu przysmaki, które będą miały je w składzie. Bez problemu znajdziemy je w internetowych sklepach zoologicznych, na przykład tutaj: https://www.zooglobe.pl/. To doskonała forma nagrody podczas treningu sztuczek lub posłuszeństwa. Ich wielkość możemy dobierać do rozmiaru rasy, której przedstawiciela posiadamy. Dobrym pomysłem będą również naturalne gryzaki, jak kurze łapki, królicze uszy czy suszone ryby.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z jakimi oznaczeniami możemy spotkać się na parkingu?
Z jakimi oznaczeniami możemy spotkać się na parkingu?
Właściwe oznakowanie parkingów ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dla pojazdów oraz dla pieszych. Istotne jest wyznaczenie miejsc parkingowych, które mają […]
Ostatnie wpisy