Konsola, czyli najmodniejszy mebel w mieszkaniu

Konsola, czyli najmodniejszy mebel w mieszkaniu
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas urządzania mieszkania kluczowe znaczenie ma przede wszystkim dobór odpowiednich mebli. Jedną z pożądanych konstrukcji jest z pewnością konsola, czyli specjalny stolik wsparty na czterech bądź dwóch nogach. Z jednej strony wzbogaca on wizualnie aranżację danego pomieszczenia, z drugiej zaś służy do eksponowania bibelotów. Pełni zatem funkcję dekoracyjno-użytkową.

Wszechstronność to ogromna zaleta

Obecnie wyjątkowo dużą popularnością cieszą się konsole loftowe zaprojektowane w minimalistycznym stylu industrialnym. Standardowy model posiada solidny blat wykonany z naturalnego drewna oraz stalowe nogi, ewentualnie rozłożyste płozy. Dzięki temu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i ponadprzeciętnie stabilny, a do tego funkcjonalny i estetyczny. Oczywiście na rynku znajdziemy też konsole glamour, skandynawskie, rustykalne, kolonialne, a nawet angielskie. Omawiany mebel nadaje się w szczególności do efektownego prezentowania wazonów z kwiatami, zdjęć rodzinnych, wiklinowych koszyków z owocami, porcelanowych naczyń i innych elementów ozdobnych. Poza tym może z powodzeniem pełnić rolę toaletki sypialnianej (wystarczy powiesić nad nim lustro), przegrody pomiędzy kuchnią a salonem, barku z alkoholem czy eleganckiego stolika na przekąski w razie przybycia niespodziewanych gości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki łatwy sposób można nabyć uniformy dla swoich pracowników?
W jaki łatwy sposób można nabyć uniformy dla swoich pracowników?
Odzież robocza i wyposażenie w nią pracowników to jeden z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy, opisany również w zasadach bezpieczeństwa i […]
Ostatnie wpisy