Jak zorganizować niezapomniane Halloween dla swojego dziecka?

Jak zorganizować niezapomniane Halloween dla swojego dziecka?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Halloween to doskonała okazja do dania upustu kreatywnej stronie naszej duszy. Chcąc zorganizować przyjęcie pełne mrocznego klimatu dla dzieci, warto pamiętać, by wszelkie dekoracje były dostosowane do wieku małych uczestników imprezy. Przerażające kościotrupy pozostawmy nastolatkom, a w tym przypadku skupmy się na mniej ekstremalnych postaciach. Na pewno na takim przyjęciu powinna pojawić się latarnia zrobiona z dyni, która jest symbolem tego święta. W sklepach internetowych, takich jak https://congee.pl/pol_n_PRZYJECIA_SPECJALNE-OKAZJE-SWIETA_HALLOWEEN-8187.html dostaniemy wiele dekoracji z bezpiecznym dla najmłodszych motywem. Na tej stronie znajdziemy również kociołki czarownicy, klimatyczne świece oraz torby na słodycze. 

Halloweenowe przebieranki oraz inne atrakcje

Halloween nie może obejść się bez strasznych kostiumów. Dla przedszkolaków najlepszym wyborem będą stroje czarownic, mumii i duchów, które bez problemu zrobimy sami w domu. Jedną z atrakcji naszego przyjęcia może być malowanie twarzy specjalnymi farbami. Gdy ucharakteryzujemy już wszystkich uczestników przyjęcia, wybierzmy się na polowanie na słodycze. Jeśli w naszej okolicy nie ma zwyczaju obchodzenia Halloween, ukryjmy słodkości w ogródku lub pobliskim parku. Po takiej atrakcji zaserwujmy dzieciom straszne przekąski. Mogą to być ciasteczka w formie paluchów czarownicy, parówkowe mumie albo dynie uformowane z ryżu. Wieczór zakończy seansem filmowym lub opowiadaniem przerażających historii oraz legend o najrozmaitszych zjawach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zasiłek Elterngeld – kto może z niego skorzystać?
Zasiłek Elterngeld – kto może z niego skorzystać?
Elterngeld (urlop wychowawczy) jest w Niemczech świadczeniem, o które mogą ubiegać się oboje rodzice. Jest on wypłacany przez państwo i […]
Ostatnie wpisy