Jak zorganizować imprezę integracyjną w firmie?

Jak zorganizować imprezę integracyjną w firmie?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedsiębiorcy coraz częściej przywiązują wagę do panującej w pracy atmosfery. W końcu dobrze zgrany zespół sprawniej funkcjonuje i jest bardziej wydajny. Dlatego wiele firm decyduje się na organizację imprez, które mają wzmocnić więzi i utrwalić relacje panujące między pracownikami. Ponieważ dobór odpowiedniego dla grupy podwładnych wydarzenia nie jest zadaniem łatwym, firmy często decydują się na rozwiązanie outsourcingowe – korzystają z usług profesjonalnych organizatorów eventów.

Organizacja imprez integracyjnych przez firmy zewnętrzne

To skuteczne rozwiązanie, bowiem w przystępnej cenie otrzymamy specjalny program. Firmy posiadające doświadczenie w organizowaniu eventów oferują szeroką paletę wielu niecodziennych opcji. Wyjście integracyjne nie będzie już więc nudnym sączeniem piwa w barze. Coraz częściej pracowników firmy wysyła się na kreatywne gry miejskie i rozwiązania dla aktywnych (spływ kajakowy, ścianka wspinaczkowa). Skorzystanie z pomocy specjalistów to oczywiście dodatkowy wydatek dla przedsiębiorstwa, ale z drugiej strony, można zaoszczędzić sporo czasu, który musiałby zostać poświęcony na planowanie imprezy we własnym zakresie. Proces organizacji wydarzenia nie kończy się na opłaceniu zewnętrznego organizatora. Pracowników należy powiadomić o terminie wydarzenia i zachęcić w taki sposób, by z własnej chęci i bez przymusu zdecydowali się na udział. Event powinien być dopasowany do możliwości pracowników, tak, żeby żaden z nich nie czuł się na nim wyobcowany (z pomocą przyjdzie wywiad środowiskowy i ogólna wiedza o własnych pracownikach).

Artykuł napisany we współpracy z Start4event – agencją eventową.
Interesuje Ciebie wynajem oświetlenia na event? Sprawdź ofertę agencji Start4event.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym są obiekty kubaturowe i dlaczego warto się na nie zdecydować?
Czym są obiekty kubaturowe i dlaczego warto się na nie zdecydować?
Rozwój budownictwa trwa nieprzerwanie od wielu lat. Ciągle powstają nowe budynki o różnym charakterze, deweloperzy rozwijają swoje firmy, a robotnicy […]
Ostatnie wpisy