Jak dopasować suknię ślubną do sylwetki?

Jak dopasować suknię ślubną do sylwetki?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suknia ślubna to kreacja wyjątkowa, mająca dla panny młodej ogromne znaczenie. Jednak podczas jej wyboru nie obowiązują unikatowe zasady dopasowywania jej do figury. Przeciwnie, warto kierować się sprawdzonymi patentami na zatuszowanie mankamentów sylwetki i podkreślenie jej mocnych stron.

Każda kobieta może być piękną panną młodą

Z pomocą dobrze dopasowanej sukni ślubnej z każdej przyszłej mężatki uda się zrobić gwiazdę wieczoru. Oczywiście powinna ona kierować się własnym stylem oraz wybierać kreacje, w których czuje się atrakcyjnie i pewnie. Na szczęście bez względu na indywidualne gusta wśród sukien o określonym kroju na pewno uda się znaleźć coś adekwatnego. Grunt to pamiętać o wymaganiach swojej figury. I tak paniom o wąskich ramionach i małym biuście pasują ślubne sukienki bez ramiączek, do tego obowiązkowo szeroki dół, zwłaszcza jeżeli posiada się masywne biodra.

Największy wybór mają zdecydowanie kobiety o sylwetce określanej jako klepsydra. Tutaj sprawdzą się nawet modele typu syrenka, które idealnie dopasowują się do figury. Z drugiej strony nie ma co ukrywać, że niewiele kobiet może się poszczyć ciałem o takich kształtach. Z tego powodu projektanci tworzą kolekcje przeznaczone na różne potrzeby. A poszczególne kreacje różnią się od siebie nie tylko fasonem, ale również detalami.

Przykładowo suknie boho wydają się dosyć oryginalnym pomysłem i rozwiązaniem skierowanym raczej do młodych, odważnych kobiet o proporcjonalnej sylwetce. Jednak wśród nich jest tyle różnych projektów, że także miłośniczki klasyki i panny młode w poważniejszym wieku znajdą coś dla siebie. O wielości wariantów takich sukni można przekonać się, przeglądając dostępne modele na http://boso.nu/tagi/suknie-slubne-boho/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Skąd pozyskać designerskie meble do nowoczesnych wnętrz?
Skąd pozyskać designerskie meble do nowoczesnych wnętrz?
Urządzając własne mieszkanie czy dom, warto pomyśleć, jaki klimat chcemy mu nadać. Na rynku często dominują meble z produkcji seryjnej. […]
Ostatnie wpisy