Jak chronić swój smartfon przed uszkodzeniami?

Jak chronić swój smartfon przed uszkodzeniami?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesne smartfony nie należą do najtrwalszych produktów. Ich szklane szybki i delikatne obudowy mogą łatwo ulec zniszczeniu podczas wypadku. Wiele posiadaczy telefonów musiało zmierzyć się z niemałym problemem, jakim jest uszkodzony smartfon. Niestety okazuje się, że wymiana szybki w telefonie może kosztować aż połowę ceny urządzenia! Aby uniknąć takiego nieoczekiwanego wydatku, dobrze jest zabezpieczyć swój telefon.

Po pierwsze – etui na telefon

Większość użytkowników kupuje etui na telefon przede wszystkim ze względu na kolorowe wzory. Warto jednak pamiętać, że etui pełni przede wszystkim funkcję ochronną i należy wybrać taki model, który został dobrze wykonany i rzeczywiście zapewni skuteczną ochronę. Zwykła gumowa nakładka nie zdziała wiele podczas upadku telefonu. Dobrze sprawdzają się za to modele o wzmocnionych bokach, które dodatkowo chronią szybkę podczas upadku, oraz takie, które uniemożliwiają wyślizgnięcie się telefonu z ręki. Można je znaleźć na przykład pod adresem https://funnycase.pl/etui-silikonowe/etui-clear-crystal/1181-etui-clear-crystal-iphone-x-xs-zolty-18721.html.

Po drugie – zabezpieczenie ekranu

Najczęściej pękającą częścią smartfona jest ekran. Należy więc zabezpieczyć go przed uszkodzeniem, naklejając na niego szybkę lub folię ochronną. Koszt wymiany takiej szybki w wypadku stłuczenia jest o wiele niższy niż wymiana ekranu. Można również poszukać ofert abonamentowych, które umożliwiają wymianę folii za dopłatą, kiedy się zużyje. W ten sposób zaoszczędzimy sporo pieniędzy i czasu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak działają amortyzatory w aucie?
Jak działają amortyzatory w aucie?
Większość kierowców stara się dbać o swoje samochody, ale często nie ma świadomości, jak ogromną rolę odgrywają w nich amortyzatory. […]
Ostatnie wpisy