Jak chronić swój smartfon przed uszkodzeniami?

Jak chronić swój smartfon przed uszkodzeniami?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesne smartfony nie należą do najtrwalszych produktów. Ich szklane szybki i delikatne obudowy mogą łatwo ulec zniszczeniu podczas wypadku. Wiele posiadaczy telefonów musiało zmierzyć się z niemałym problemem, jakim jest uszkodzony smartfon. Niestety okazuje się, że wymiana szybki w telefonie może kosztować aż połowę ceny urządzenia! Aby uniknąć takiego nieoczekiwanego wydatku, dobrze jest zabezpieczyć swój telefon.

Po pierwsze – etui na telefon

Większość użytkowników kupuje etui na telefon przede wszystkim ze względu na kolorowe wzory. Warto jednak pamiętać, że etui pełni przede wszystkim funkcję ochronną i należy wybrać taki model, który został dobrze wykonany i rzeczywiście zapewni skuteczną ochronę. Zwykła gumowa nakładka nie zdziała wiele podczas upadku telefonu. Dobrze sprawdzają się za to modele o wzmocnionych bokach, które dodatkowo chronią szybkę podczas upadku, oraz takie, które uniemożliwiają wyślizgnięcie się telefonu z ręki. Można je znaleźć na przykład pod adresem https://funnycase.pl/etui-silikonowe/etui-clear-crystal/1181-etui-clear-crystal-iphone-x-xs-zolty-18721.html.

Po drugie – zabezpieczenie ekranu

Najczęściej pękającą częścią smartfona jest ekran. Należy więc zabezpieczyć go przed uszkodzeniem, naklejając na niego szybkę lub folię ochronną. Koszt wymiany takiej szybki w wypadku stłuczenia jest o wiele niższy niż wymiana ekranu. Można również poszukać ofert abonamentowych, które umożliwiają wymianę folii za dopłatą, kiedy się zużyje. W ten sposób zaoszczędzimy sporo pieniędzy i czasu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do czego wykorzystuje się stoły rolkowe?
Do czego wykorzystuje się stoły rolkowe?
Stoły rolkowe to świetne narzędzie do wielu różnych zastosowań. Mogą być używane do wykonywania wielu różnych funkcji. Stoły rolkowe są […]
Ostatnie wpisy