Gdzie wypocząć w Wielkopolsce?

Gdzie wypocząć w Wielkopolsce?
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkopolska jest świetnym miejscem na aktywny wypoczynek. Marzy Ci się żegluga na jachcie? Nurkowanie w czystych wodach polskich jezior? A może wędkowanie pośród szumu drzew? Te wszystkie atrakcje i wiele innych, są w zasięgu ręki w rejonie wielkopolski. Sielskie krajobrazy i malownicze szlaki zachęcają do ucieczki od zgiełku miasta i natłoku pracy, a atrakcje przyrodnicze pobudzą wyobraźnię. Idealnym miejscem na wypoczynek w takich warunkach jest Hotel Mikorzyn. Jego pełna oferta dostępna jest tutaj: https://hotelmikorzyn.pl. Jest to miejsce położone nad samym Jeziorem Mikorzyńskim, na szlaku wielkiej pętli wielkopolskiej.

Okolice jeziora mikorzyńskiego.

Dzięki niesamowitemu klimatowi tego regionu temperatura wody jest tu wyższa aż o 2 stopnie od pozostałych jezior w Polsce! Jednak nie jest to jedyna atrakcja w tym miejscu. W pobliżu można wypożyczyć łodzie turystyczne, pograć w paintball, lub poszaleć na linach w parku linowym. Warta odwiedzenia jest także bazylika w znajdującym się blisko Licheniu Starym, a także klasztory w Kazimierzu Biskupim i Bieniszewie. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, ale z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią dla siebie możliwość wypoczynku.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Regularne karmienie ryb i automatyczny karmnik
Regularne karmienie ryb i automatyczny karmnik
Akwarium to nie tylko ozdoba, ale również obowiązek. Rybki są żywymi istotami i żeby były zdrowe, należy je odpowiednio i […]
Ostatnie wpisy