Czy warto wziąć kredyt na samochód osobowy?

Czy warto wziąć kredyt na samochód osobowy?
podwazaj-autorytety
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Obecnie prawie każdy posiada samochód osobowy, bez którego poruszanie się bywa naprawdę trudne. Statystyki wskazują jednak, że na polskich drogach dominują co najmniej 10-letnie pojazdy, które często ulegają usterkom i sprawiają kłopoty właścicielowi. Sposobem na zakup nowszego pojazdu jest kredyt na samochód osobowy, który jest w zasięgu każdego z nas. Wystarczy jedynie zdecydować się na atrakcyjną ofertę, a następnie cieszyć się nowym pojazdem.

Kredyt czy leasing?

Oferty kredytowe dostępne na rynku są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Wystarczy złożyć wniosek online i czekać na rozpatrzenie w przyspieszonym trybie. Jeśli oferta jest atrakcyjna, kolejnym krokiem jest umówienie się z doradcą finansowym i ewentualne podpisanie umowy. Co ważne, dla oszczędności czasu klientów, firma oferująca kredyt zajmie się nawet ubezpieczeniem i zarejestrowaniem zakupionego pojazdu. Alternatywą dla kredytu jest leasing bez BIK, który daje możliwość pozyskania pojazdu nawet dla osób posiadających negatywną historię kredytową.

Leasing opiera się na nieco innych zasadach niż kredyt, jednak jest równie atrakcyjną ofertą, z której warto korzystać. Zakup nowego pojazdu może być spełnieniem marzeń – daje szansę na wyjazdy, szybkie poruszanie się w okolicach zamieszkania i oferuje komfort użytkowania o każdej porze roku. Nie każdy ma jednak zgromadzoną odpowiednią gotówkę, by spełnić swoje marzenia. Kredyt czy leasing można jednak łatwo spłacić, ciesząc się w tym czasie nowoczesnym pojazdem bez awarii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zalety posiada długoterminowy wynajem samochodów?
Jakie zalety posiada długoterminowy wynajem samochodów?
Wynajem długoterminowy to odpłatne użytkowanie pojazdu w czasie zapisanym w umowie. Musi być jednak dłuższy niż 24 godziny. Ta forma […]
Ostatnie wpisy