Czy uchwyty do mebli mają znaczenie przy aranżacji wnętrza?

Czy uchwyty do mebli mają znaczenie przy aranżacji wnętrza?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób szuka łatwego sposobu na szybkie i efektowne odmienienie wnętrza. Aby nadać pomieszczeniu nowego charakteru i podkreślić jego oryginalny styl wcale nie trzeba decydować się na poważny remont. Czasem proste i niewielkie dodatki mogą wywołać efekt wow. Jedną z takich niebanalnych dekoracji są uchwyty meblowe. W większości szaf, szuflad i komód występują nieciekawe, standardowe gałki albo relingi. Warto wymienić je na bardziej efektywne! Ozdobne uchwyty można nazwać swego rodzaju dekoracją mebli. Sprawią, że nawet te najzwyklejsze będą wyglądały na bardziej wyrafinowane i designerskie. Na rynku dostępne są zarówno nowoczesne uchwyty do mebli w stylu industrialnym czy skandynawskim, jak i bardziej eleganckie elementy, które podkreślą stylistykę glamour i retro.

Niewielki dodatek – wielka różnica

Dekoracyjne uchwyty warto dobrać do designu danego mebla, a także aranżacji całego pomieszczenia. Mosiężne uchwyty do mebli wspaniale komponują się z masywnymi komodami i szafkami stylizowanymi na vintage lub pochodzącymi sprzed wielu lat. Można wybrać okrągłe gałki lub podłużne relingi. Wielbicielom oryginalnych dodatków spodobają się uchwyty ozdobione marmurem lub kamieniem Terrazzo. W kuchni i salonie doskonale będą prezentowały się okrągłe gałki z ceramiki lub porcelany, na przykład z motywem kwiatów bądź geometrycznym wzorem. Miłośnicy niestandardowych połączeń mogą natomiast zdecydować się na uchwyty w kolorze kontrastującym z odcieniem mebli. Czarne gałki świetnie urozmaicą białą komodę – i na odwrót.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie korzyści dla ciała i zdrowia można odnieść z uczęszczania na trening z elektrostymulacją mięśni?
Jakie korzyści dla ciała i zdrowia można odnieść z uczęszczania na trening z elektrostymulacją mięśni?
EMS, czyli elektrostymulacja mięśni ma swoje zastosowanie w medycynie oraz sporcie. Decydując się na treningi EMS, które prowadzone są pod […]
Ostatnie wpisy