Historia portalu

Mimo że nazwa naszego portalu zdaje się zachęcać do podważania autorytetów, wcale nie zachęcamy do braku szacunku dla ważnych ludzi, speców w konkretnych dziedzinach. Przeciwnie – chcemy zwracać uwagę na to, co mówią, ale również zastrzegamy sobie prawo do polemizowania z nimi. Autorytety są bowiem po to, by służyć nam swoją wiedzą i wskazówkami, jednak nie należy ślepo za nimi podążać. Właśnie dlatego podważanie ich wydaje się nieodzownym elementem życia.

Właśnie taka myśl przyświecała nam, gdy zakładaliśmy ten portal. Uznaliśmy, iż warto mieć w sieci miejsce, w którym będzie można dzielić się swoją wiedzą w różnej tematyce, między innymi zdrowiu, budownictwie czy w szeroko pojętym sposobie i stylu życia. Zależało nam również na tym, by portal stał się platformą wymiany myśli między autorami artykułów a czytelnikami. Naszą nadzieją od początku było to, aby w ten sposób poszerzać horyzonty czytającej nas społeczności, ale również swoje własne.

Mamy nadzieję, że portal będzie prężnie się rozwijał, a nasi czytelnicy będą wynosić z niego same najwartościowsze i najpotrzebniejsze informacje.

Rozpowszechnij: